Vstupné
0
0,00  0 položek

Žádné produkty v košíku.

Vinaři

Hrozny šetrně zpracováváme pouze z vlastních vinic a s minimem zásahů necháváme vínu naplno rozvinout svůj charakter. Víno musí bavit, a tak se i my bavíme a vyrábíme hravá a svěží vína vyzdvihující danou odrůdu, ale i zajímavá cuvée.
vinarstvisebesta.czfacebook.com/vinarstvisebesta

Vinařství Šebesta

"Jsme malé rodinné vinařství z Vracova ze Slovácké oblasti. Z hroznů z vlastních vinic tvoříme především zajímavá cuvée a to v omezeném počtu do 10 000 lahví/rok."

Vinný sklep u Štipčáků

Vinný sklep u Štipčáků je rodinné vinařství, které bylo založeno již roku 2006, kdy započala i postupná rekonstrukce, která dosáhla nynější podoby. Ovšem my nezahálíme a neustále se snažíme vinařství rozvíjet. Naše vinohrady se nyní rozkládají zhruba na 3 hektarech, ale pokračujeme v hledání nových možností v jejich rozšíření. Vinná réva tak pochází výhradně z našich vinic, kterým věnujeme veškerou péči po celý rok. Jedinečnost vín je zachována díky tomu, že jsou odrůdy v menších šaržích a kvasí spontánně, což zaručuje osobitý charakter s odpovídající odrůdovostí každého z nabízených vín.
Využíváme moderních technologických možností, čímž se snažíme posouvat naše vinařství stále kupředu, ovšem nezapomínáme na tradiční metody výroby. Záleží nám na tom, aby kvalita vína dosahovala vysoké úrovně a věříme, že mezi našimi víny si vybere skutečně každý.
Můžete u nás okoštovat celou škálu vín různých odrůd, od suchých až po sladká, včetně Frizzante, 100% hroznové moštu nebo přírodně šumivého vína.
vinnysklepsubytovanim.czfacebook.com/ustipcaku
Jsme malé rodinné vinařství, které do svých vín promítá místní slovácký folklór a veselí. Hrozny šetrně zpracováváme pouze z vlastních vinic a s minimem zásahů necháváme vínu naplno rozvinout svůj charakter. Víno musí bavit, a tak se i my bavíme a vyrábíme hravá a svěží vína vyzdvihující danou odrůdu, ale i zajímavá cuvée.
vinarstvipres.czfacebook.com/VinarstviPres

Vinařství Pres

Vracovskou vyjímečností jsou nejen vína, ale i sklepy. Ty od pradávna nemají jediného majitele, a tak více vinařů hospodaří v jednom sklepě. I my jsme v jednom takovém zahnízdili a rádi Vás pohostíme u nás v 18tce.

Kdy?

13.7.2024 v 16:00

Kde?

Vlkošské búdy

Koupit vstupenky

Vstupenky